PayPo - kup teraz, zapłać później

PayPo - kup teraz, zapłać później

Jeśli szukają Państwo sposobu na dokonywanie zakupów w sposób jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny, warto zwrócić uwagę na PayPo - system płatności odroczonych, który jest dostępny w naszym sklepie. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić zakupy, ale nie mają możliwości zapłaty od razu.

Korzystając z PayPo, można dokonać zakupów i zapłacić za nie do 30 dni później, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Po wybraniu tej opcji i sfinalizowaniu zakupów, klient zostaje przeniesiony na stronę operatora PayPo, gdzie podaje swoje dane, w tym numer PESEL i numer telefonu. Następnie otrzymuje informacje o tym, jak dokonać płatności w ciągu 30 dni lub rozłożyć zakupy na 4 wygodne raty. A wszystko to bez obciążania historii kredytowej klienta, jak to często bywa w przypadku innych firm pożyczkowych lub banków.

Usługa PayPo jest dostępna dla transakcji o wartości od 100 zł do 1000 zł brutto, dzięki czemu można z niej skorzystać nawet przy niewielkich zakupach. W przypadku jakichkolwiek trudności, zachęcamy do kontaktu z infolinią PayPo, gdzie konsultant chętnie pomoże rozwiązać wszelkie problemy z zakupem.

Warto również zaznaczyć, że PayPo jest wpisane do Rejestru Małych Instytucji Płatniczych oraz Rejestru Instytucji Pożyczkowych, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla klientów. Niestety, ze względu na obowiązujące przepisy, opcja zakupu z odroczoną płatnością PayPo jest niedostępna przy zakupie wyrobów alkoholowych.

Dlatego jeśli szukają Państwo sposobu na wygodne i bezpieczne dokonywanie zakupów, warto zwrócić uwagę na PayPo - opcję, która pozwoli na zakupy bez obciążania portfela od razu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl