O nas

Z MIŁOŚCI DO JEDZENIA

Rarytasy Dolnośląskie to delikatesy, w których znajdziesz produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne. Dostaniesz u nas swojskie, naturalne wędliny, sery farmerskie, dania i sałatki jak u mamy, prawdziwe pieczywo na zakwasie oraz domowe ciasta. Wszystkie nasze produkty pochodzą z małych rodzinnych firm i gospodarstw, wytwarzane są przez ludzi z pasją, którzy kochają to, co robią.

Sklep Rarytasy Dolnośląskie na Ołtaszynie

Jesteśmy przekonani, że jedzenie to nie tylko sposób na zaspokojenie głodu, ale również sposób na cieszenie się życiem i odkrywanie nowych smaków. Wierzymy, że nasze produkty to nie tylko pyszne dania, ale także sposób na wspieranie pozytywnych wartości. Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie tylko ekologiczne i zdrowe produkty spożywcze. Nasza misja to propagowanie wartości ekologii i dumy z regionu. Wspieramy lokalnych dostawców i zachęcamy do podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Jako pasjonaci dobrego jedzenia i lokalnych produktów, z dumą przedstawiamy nasze wyróżnienia i certyfikaty, które są potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy i dbałości o jakość naszych produktów.

Dziedzictwo Kulinarne Dolny Śląsk

Rarytasy Dolnośląskie posiadają również certyfikat Dziedzictwo Kulinarne Dolny Śląsk, który przyznawany jest przez Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego. Ten certyfikat jest potwierdzeniem, że nasze produkty spełniają restrykcyjne kryteria jakościowe i tradycyjności, a ich produkcja opiera się na lokalnych surowcach i metodach.

Gault&Millau

Niejednokrotnie byliśmy również oznaczani w prestiżowym przewodniku Gault&Millau, który jest międzynarodowym przewodnikiem kulinarnym, znakomitym wskaźnikiem jakości restauracji i producentów w Europie. To dla nas ogromne wyróżnienie, a dla naszych klientów gwarancja, że nasze produkty należą do najlepszych w kraju.

NASZE RARYTASY

nasze produkty

Cieszymy się, że nasza ciężka praca i pasja zaowocowała tak wieloma wyróżnieniami i certyfikatami, co stanowi dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku i docieramy z naszymi produktami do coraz szerszego grona klientów, którzy cenią sobie jakość, tradycję i smak. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu i dołączenia do naszej społeczności, która dba o otaczający nas świat i wspiera lokalne inicjatywy. W Rarytasach Dolnośląskich odkryjecie smaki, które zachwycą Wasze podniebienia i otworzą oczy na piękno naszej przyrody.

NASZ SKLEP

Rarytasy Dolnośląskie Biskupin

  

Zadzwoń

537 71 71 71 | BISKUPIN

Nasz Sklep

RARYTASY DOLNOŚLĄSKIE BISKUPIN
Ul. Olszewskiego 99 | Wrocław

Godziny otwarcia

pon. – pt.:
9:00 – 18:00
sob.:
9:00 – 14:00
niedz.:
nieczynne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl