Gdzie dostarczamy

Gdzie dostarczamy ?

Jesteśmy dumni z faktu, że dostarczamy nasze wyjątkowe produkty wprost pod drzwi naszych klientów. Staramy się, aby wraz z wysoką jakością oferowanych przez nas produktów, świadczyć jakościową usługę dostawy. Właśnie dlatego nasz szybki transport Rarytasy Express, realizowany za pomocą aut chłodni, działa na terenie Wrocławia dostarczając wszystkie oferowane przez nas produkty w idealnych warunkach temperaturowych ( 0-4 st. C), abyście mogli cieszyć się smakiem najlepszych produktów bez wychodzenia z domu do 90 minut od złożenia zamówienia. Koszt dostawy naszym transportem wynosi 24,99 zł.

dostawy rarytasy express

Jeśli jednak macie ochotę na coś z naszej oferty, a mieszkacie poza Wrocławiem, nie ma problemu. Realizujemy dostawy kurierskie w stałym łańcuchu chłodniczym ( 0-4 st. C ) na terenie objętym zasięgiem działania DPD FoodWrocław, Warszawa, Aglomeracja Śląska , Kraków, Poznań, Łódź, Trójmiasto ). Przesyłki kurierskie doręczamy w trybie next day – dzisiaj odbiór/ jutro doręczenie. Koszt transportu DPD Food wynosi 24,99 zł. Dokładną listę kodów pocztowych dla których realizowana jest dostawa DPD Food możesz sprawdzić tu -> LINK

mapa dostaw dpd food

Niestety, ze względu na wymagania, mrożone produkty oraz niektóre ciasta (te które nie przetrwały by transportu w całości) nie są dostępne w kurierskiej formie transportu.

Zależy nam na tym, aby nasze produkty trafiały na wasze stoły w najlepszej jakości, dlatego nie stosujemy wkładów chłodzących, które nie są skuteczne tak jak dostawa w stałym łańcuchu chłodniczym (szczególnie w upalne dni).

Dla klientów, którzy nie są zainteresowani produktami wymagającymi warunków chłodniczych, pozostawiamy korzystne cenowo dostawy kurierskie realizowane przez InPost i Paczkomat, które pozwalają dostarczyć nasze produkty na terenie całej Polski.

dostawy inpost

Chcemy, aby nasze dostawy były zawsze niezawodne i w pełni zadowalające dla naszych klientów. Dlatego też, jeśli macie jakieś pytania dotyczące dostawy lub naszych produktów, nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. W rarytasydolnoslaskie.pl zakupy są zawsze pełne przyjemności, a nasze produkty z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl